Başkan V.’ nin Mesajı

Başkan V.’ nin Mesajı

Başkan V.’ nin Mesajı

Sevgili Hemşehrilerim;

Tarım, turizm ve sanayisiyle güzel ilçemiz Menderes adeta İzmir’in güneyinde parlayan bir yıldız gibi. Bu yıldızın daha da aydınlanması önemli hedeflerimiz arasında.

Güzel ilçemizin kalkınmasına yönelik hamlelerimiz birlik ve beraberlik ruhuyla gerçekleşiyor. 44 mahallemizin her birine eşit hizmet anlayışımızla yaklaşıyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda hayata geçiriyoruz.

Bu güzel ailenin bir ferdi olarak Menderes’imizi geleceğe taşıyacak ve ailemizin her bir ferdine dokunacak projeleri hayata geçirmenin özeni içerisindeyiz. Genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla, engelli bireyiyle 7’den 70’e herkesin sesi olmak için kolları sıvadık. Çünkü, evimiz Menderes en iyiye layık.

Ortak akılla hareket eden, dürüst bir yönetim anlayışı olmazsa olmazımız. Ben değil biz diyerek çıktığımız hizmet yolculuğumuzda sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunmanın gayreti içerisindeyiz. Klasik belediyecilik anlayışının dışında günün şartlarına uygun, modern ve teknolojik yeniliklere açık bir belediye olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Ben ve ekip arkadaşlarım her bir ferdinin yüzünün güldüğü, mutlu bireylerin yaşadığı bir Menderes için hizmet yolculuğumuza yorulmadan devam edeceğiz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, O’ndan aldığımız güçle canla, başla çalışmalarımız sürecek.

Sevgi ve saygılarımla…

UNIVERSE

Online Başvuru ve Süreç Yönetimi Sistemi

E-Ödeme Hizmetleri

Menderes Kariyer

CVBank

İmar Durumu

Sadece Bilgi Amaçlı

× WhatsApp İletişim