Altıntepe Yeni Parkına Kavuştu

Altıntepe Yeni Parkına Kavuştu

Altıntepe Yeni Parkına Kavuştu

Menderes Belediyesi tarafından Altıntepe Mahallesi’ne yeni park kazandırıldı.
Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Altıntepe Mahallesi’ne yeni park yapıldı. Şebboy Sokak’a kazandırılan park mahalleli tarafından büyük beğeni topladı.
Her şey düşünüldü
Bin metrekare alan içerisindeki projede 650 metrekare alan çimle döşenirken 31 adet ağaç ve çeşitli bitki türü de parkta yer aldı. Çocukların keyifle zaman geçirebileceği oyun alanları da parka yerleştirilirken aileler için oturma alanları ile spor yapmak isteyenler için de fitness aletleri da parka konuldu.
‘’Sosyal donatı alanlarını arttıracağız’’
İlçe genelinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Menderes Belediyesi olarak her alanda vatandaşlarımız için çalışmalarımızı büyük bir titizlik ve yoğunlukla sürdürüyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında Altıntepe Mahallemize yeni parkımızı kazandırdık. Amacımız daha fazla sosyal donatı alanını ilçemize kazandırarak her yaşa hitap eden bir Menderes yaratmak. Bunun için de çalışmalarımız devam ediyor. Yeni parkımız mahallemize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun.’’ dedi.

Haberin Foto Galerisi

UNIVERSE

Online Başvuru ve Süreç Yönetimi Sistemi

E-Ödeme Hizmetleri

Menderes Kariyer

CVBank

İmar Durumu

Sadece Bilgi Amaçlı

× WhatsApp İletişim