Ataköy ve Çamönü Mahalleleri yenilendi

Ataköy ve Çamönü Mahalleleri yenilendi

Ataköy ve Çamönü Mahalleleri yenilendi
Menderes Belediyesi yenileme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ataköy ve Çamönü mahallelerinde Kilit Parke ve Bordür çalışmaları tamamlandı.
Ataköy ve Çamönü yeni görüntüsüne kavuştu
Yapılan Kilit Parke ve Bordür çalışmaları ile yeni görüntüsüne kavuşan Ataköy ve Çamönü mahalle sakinleri de yapılan bu yenileme çalışmalarından memnun kaldıklarını, kış mevsimi gelmeden bitmesine ayrıca mutlu olduklarını dile getirerek, Menderes Belediye Başkan Vekili Özkan’a ve çalışan tüm ekibe teşekkürlerini dile getirdiler.

Yenilenmeyen mahallemiz kalmayacak
Menderes Belediye Başkan Vekili Erkan Özkan yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Özkan; “2 mahallemizi daha yeni görünümüne kavuşturduk. Ataköy ve Çamönü mahallelerimizde toplamda, 17100 metre kare Kilit Parke, 1050 metre Bordür çalışması yapıldığını belirtti. Kış mevsimine hazırlıklarının devam ettiğini dile getiren Özkan, vatandaşlarımızın mağdur olmaması için 44 mahallemize de eşit hizmet anlayışı ile gece gündüz çalıştıklarını söyleyerek, bu kapsamda yolları, altyapısı ve parkları yenilenmeyen mahallemizin kalmayacağını belirtti. Son olarak Özkan, bu iş için emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum dedi.

Resimler


Paylaş