Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi

Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi

Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi
0232 700 13 84

2008 yılında hizmete açılan Menderes Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi, Menderes halkını kültür, sanat ve sosyal etkinliklerle buluşturmayı sürdürüyor. Kütüphane, internet odası, amfi tiyatro, toplantı salonu ve açık kapalı sergi alanlarından oluşan merkez, her yıl çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Yaklaşık 700 kişilik amfi tiyatrosunda konserler ve tiyatro gösterilerinin gerçekleştiği Gençlik Kültür ve Sanat Merkezi’nin 200 kişilik toplantı salonu da çok amaçlı olarak hizmet veriyor.
Menderes Belediyesi Kültür Merkezi’nde yer alan kütüphane merkez kütüphane adıyla biliniyor. 7 binden fazla kitapla toplam 3051 üyeye hizmet veriyor. Her ay yeni çıkan kitaplar takip edilmekte ayrıca üyelerden gelen istekler de değerlendirilerek kütüphane canlı tutulmaktadır. Haftanın 6 günü hizmet veren kütüphanede ayrıca ücretsiz internet hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
Görece’ de yer alan kütüphanemizdeyse 4 bine yakın kitapla toplam 56 üyeye, yine haftanın 6 günü hizmet veriliyor. Merkez Kütüphane’de olduğu gibi ücretsiz internet hizmeti Görece’deki merkezimizde de sağlanıyor. Gençlik ve Kültür Sanat Merkezimiz’e hafta içi mesai saatleri içerisinde 0232 700 13 92 ve Görece’deki kütüphaneye 0232 700 13 84 nolu telefonlardan ya da kutuphane@menderes.bel.tr e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Haritada yerini görmek ve yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

UNIVERSE

Online Başvuru ve Süreç Yönetimi Sistemi

E-Ödeme Hizmetleri

Menderes Kariyer

CVBank

İmar Durumu

Sadece Bilgi Amaçlı

× WhatsApp İletişim