Gümüldür Çok Amaçlı Spor Salonu

Gümüldür Çok Amaçlı Spor Salonu

Gümüldür Kapalı Pazaryeri ve Amfi Tiyatro’nun arasında yer alan Gümüldür Çok Amaçlı Spor Salonu’nda teleskopik tribünlü salonlarda sportif aktiviteler, sosyal faaliyetler, kültür sanat aktiviteleri ve çeşitli törenler düzenlenebiliyor. “Akıllı salon” olarak tanımlanan prefabrik yapıdan oluşan salon açılıp kapanabilen tribünler sayesinde sahne ve spor salonu iç içe bulunuyor.

Yıl boyunca devam eden spor okulları kursları ve Menderes Belediyesi Halk Dansları Topluluğu çalışmalarının yapıldığı salon bin 345 metrekarelik kapalı alana sahip. Spor ve servis alanları olmak üzere iki bölümden oluşan yapının 700 metrekarelik alanında spor salonu yer alıyor. Spor salonunda açılıp kapanabilen 168 kişilik teleskobik tribün bulunuyor. Spor salonunun diğer bölümünde ise 170 metrekarelik sahne yer alıyor. Törenlerde teleskobik tribünler kapatılarak sahne ve spor salonu birlikte değerlendirilebiliyor.

Yapının diğer bölümünde ise duş odası, antrenör odası, bay ve bayan sporcu soyunma odaları, idari birim, bay-bayan tuvaletler, 60 metrekarelik hem antrenman hem beceri kursu için kullanılabilecek geniş bir salon yer alıyor. Spor salonunun kullanım kuralları ve diğer konularda bilgi almak için hafta içi mesai saatlerinde 0232 700 13 85 nolu telefondan ya da kultur@menderes.bel.tr e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Haritada yerini görmek ve yol tarifi almak için lütfen tıklayınız.

UNIVERSE

Online Başvuru ve Süreç Yönetimi Sistemi

E-Ödeme Hizmetleri

Menderes Kariyer

CVBank

İmar Durumu

Sadece Bilgi Amaçlı

× WhatsApp İletişim