Müzik Park Gümüldür’e Çok Yakıştı

Müzik Park Gümüldür’e Çok Yakıştı

Müzik Park Gümüldür’e Çok Yakıştı

Menderes Belediyesi tarafından Gümüldür’e kazandırılan Müzik Park büyük beğeni topladı.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan’ın sosyal donatı hamleleri devam ediyor. Özkan’ın talimatıyla Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Gümüldür Fevzi Çakmak Mahallesi’ne yeni park kazandırıldı. Konseptin müzik olarak tasarlandığı ve Müzik Park adını alan park başta çocuklar olmak üzere vatandaşların büyük beğenisini topladı.

Her yer enstrüman

260 metrekare alana kazandırılan parkın duvarları konsepti itibariyle çalgılarla süslendi. Enstrümanların duvarları süslediği parka oyun alanının yanı sıra banklar yerleştirildi. Spor aletlerinin de alana kazandırıldığı parka çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmaları da yapıldı.

‘’Sosyal donatı alanları artacak’’

İlçenin gelişimine yönelik çalışmalara yoğun şekilde devam ettiklerini kaydeden Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, ‘’ Menderes’imizde hem büyüklerin hem de çocuklarımızın rahatça vakit geçirebileceği alanlar yaratmaya devam ediyoruz. İlçe meydan çalışmalarımız başta olmak üzere Menderes’in farklı noktalarında yeni alan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız sosyal donatı alanlarını arttırmak. Bu kapsamda Gümüldür’e yeni parkımızı kazandırdık. Ekiplerimiz tarafından ilçemize kazandırılan yeni parkımız çok beğenildi. Bundan sonra da bu tür konsept projeleri ilçemize kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürecek, vatandaşımızın hizmetinde olacağız. Müzik Park ilçemize hayırlı, uğurlu olsun’’ dedi.

Haberin Foto Galerisi

UNIVERSE

Online Başvuru ve Süreç Yönetimi Sistemi

E-Ödeme Hizmetleri

Menderes Kariyer

CVBank

İmar Durumu

Sadece Bilgi Amaçlı

× WhatsApp İletişim